Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie patří v dnešní době mezi hlavní módní trendy pro svoji variabilitu a jednoduchost ovládání. Jsou vhodné pro zastínění větších ploch a přizpůsobí se jakémukoli tvaru okna. Proto je lze využít pro zastínění interiérů nejen bytových ploch, ale i kanceláří a reprezentačních prostor. Také jsou vhodné pro zakrytí různých výklenků. Jsou elegantním a kompletním řešením, neboť se Vám tím vyhnou nákladné kombinace garnýži se záclonami či závěsy.

Pro ten nejlepší estetický dojem Vám nabízíme možnost výběru z mnoha odstínů jednobarevných a dekorativních žakárových látek. Jsme také dodavatelem vertikálních žaluzií s úplně zatemňujícím účinkem, které jsou vhodné zejména pro promítací místnosti, tedy školy, posluchárny či různá školící střediska. V naší nabídce jsou také vertikální žaluzie, které mají lamely s obsahem skelného vlákna. Tento materiál je vhodný pro alergiky, neboť má schopnost odpuzovat prach. Lamely mohou být také v provedení s nehořlavou nebo těžko hořlavou antistatickou úpravou.

Vertikální žaluzie jsou stálobarevné a vyrábějí se ze 100% polyesteru nebo v kombinaci bavlnou.


Žaluzie jsou dobrým řešením

i tam, kde je třeba oddělit úložné prostory, jsou tak snadnou cestou k vytvoření úložných prostorů na míru bez nutnosti vynakládání tisíců korun na dveře skříní.

Údaje označené * jsou povinné.

Kontakty

U lesa 1058/68
700 30  Ostrava-Hrabůvka

Tel.: +420 776 264 645
E-mail: info@zaluziesebula.cz
Facebook

4 roky záruka ezaluzie somfy isotra climax metalplastcz